التخطي إلى المحتوى
اخفاء الاعلان
Hide Ads

לרמות את בעלה עם החבר הכי קרוב יש הלם גדול לבעל

תופעת הבגידה התפשטה לאחרונה בישראל בגלל חוסר ההבנה של בני הזוג בחיי הנישואים שלהם ואין דרכים אחרות כדי שיוכלו לחיות באושר לבגידה כפי שחלקם אמרו לך את פרטי החדשות על האישה שבגדה בבעלה עם חברו הקרוב ראה פרטים באתר שלנו להלן פרטי החדשות

תמר, אמיר, עופר והילה, הם רביעייה מגובשת שמרבה לבלות יחד בארץ ובעולם. באחד מערבי השבת בו בילו יחד שני הזוגות, האווירה הפכה מהר מאוד למשוחררת בחסות האלכוהול, ובשלב מסוים היה זה אמיר שקלט לגמרי במקרה את תמר אשתו מתגפפת עם עופר חברו הטוב. ככה זה נגמר

לרמות את בעלה עם החבר הכי קרוב יש הלם גדול לבעל
לרמות את בעלה עם החבר הכי קרוב יש הלם גדול לבעל

מתח מיני בשילוב תחושת שחרור ואווירה מתירנית יכולים להוביל מהר מאוד לאיבוד שליטה. דוגמה טובה לכך היא סיפורם של הילה ועופר וזוג חבריהם הטובים אמיר ותמר.

הארבעה הם חבורה מגובשת מאזור הדרום ששומרת על יחסי חברות קרובים כבר מספר שנים, ומרבים לבלות יחד בחופשות בארץ ובחו”ל, ובטיולי שבת עם הילדים. לשני הזוגות יש שני ילדים קטנים באותם הגילאים, ובסיס ההיכרות שלהם נוצר בזמן שתמר והילה למדו יחד באוניברסיטה לפני כעשר שנים.

אמיר היה זה שהגיע למשרדי כשהוא מוטרד ומבולבל. מיד כשהתיישב מולי, הוא סיפר לי שלפני מספר שבועות, באחד מערבי השישי בהם בילו הארבעה יחד, הוא ותמר התארחו לארוחת ערב בביתם של עופר והילה.

בסיום הארוחה, הילדים נרדמו וההורים יצאו לגינה, התיישבו והחלו לשתות ולעשן. לדברי אמיר, המפגש באותו ערב היה משוחרר יותר מתמיד, והחבורה מהר מאד איבדה שליטה; הם שתו לא מעט, והאווירה שנוצרה הייתה חופשית ומתירנית. משחק האמת או חובה שהחלו לשחק רק חימם את העניינים.

בשלב מסוים, תמר, שבקושי עמדה על רגליה, נכנסה לשירותים, וכעבור מספר דקות עופר קם ונכנס גם הוא לבית. אמיר, שנשאר פיקח קצת יותר מכל השאר, קם לאחר מספר דקות כדי לראות מה קורה עם תמר, ולאחר שראה שהיא לא בשירותים, הוא צעד בשקט בין חדרי הבית ולפתע ראה עופר ותמר מתנשקים בלהט, כאשר תמר ללא חזייה.

אמיר נותר המום. היה לו ברור שהשניים לא מפוקסים ולא צלולים, והוא יצא במהירות חזרה לגינה. כעבור מספר דקות, תמר ועופר חזרו כשהם מצחקקים. הסיטואציה שנוצרה לא הייתה מקובלת על אמיר, בשום מצב, גם כשהשניים היו שתויים ו”בראש טוב”.

אמיר לא אמר דבר. האווירה שנוצרה גרמה לו לחשוב פעמיים לפני שהסיק מסקנות. הוא היה די משוכנע שמדובר באקט רגעי, לא מתוכנן וכזה שלא יתפתח מעבר למה שנראה. למרות זאת, הוא לא היה רגוע. לדברי אמיר, מקנן בו החשש שהסיפור יתפתח, עופר ותמר לא יעמדו בפיתוי, וביקש ממני לבדוק את העניין.

לבקשתו, ומאחר שבימי חמישי תמר תמיד יוצאת עם חברות, הוא תיאר לעצמו שאם תמר ועופר ינסו לסיים את מה שהתחילו – זה יקרה ביום חמישי בערב. במשך שני ימי חמישי צוות בלשים נצמד לתמר וליווה אותה בבילוי הקבוע שלה. ביומיים בהם הצוות עקב אחריה, תמר לא נפגשה עם עופר, ובסיום הבילוי חזרה ישירות לביתה. אמיר ביקש שנפעל ביום חמישי נוסף – ולדבריו זה יהיה “המבחן האחרון”.

גם ביום הפעילות השלישי, תמר לא נפגשה עם עופר. אמיר הבין והשתכנע שמה שקרה באותו ערב, היה ככל הנראה אירוע רגעי, חולשה שבאה לאור האווירה שנוצרה – שם זה התחיל ושם זה נגמר. הוא החליט שהאירוע לא יוביל למשבר אמון בין שני בני הזוג, והחברות ביניהם הייתה מיוחדת וחשובה.

כעבור מספר ימים שבהם ככל הנראה אמיר לא מצא מנוחה לנפשו, הוא החליט לשתף את תמר בעניין. לאחר לא מעט לבטים, הוא הבין שכדי לסגור ולשכוח את מה שארע, הוא חייב לדבר איתה. אמיר לא שיתף את תמר בפעילות שלנו, זאת למרות שממצאי המעקב נתנו לו כוח להבין שלא מתפתח רומן בינה אשתו לעופר.

התגובה של תמר לא הפתיעה את אמיר, היא חיבקה אותו, וטענה שהיא זוכרת די במעורפל את מה שקרה באותו לילה. לדבריה האווירה וההשפעה של העישון והשתייה גרמו לה לאובדן שליטה, ובעצם היא הייתה זו שיזמה את הסיטואציה.

תמר התחננה לאמיר שיניח לזה כי כבר למחרת היא שכחה מעניין, ובהמשך שאלה אותו אם יקל עליו שהם ישוחחו על הנושא עם עופר והילה. לאחר שחשב על כך ארוכות, אמיר החליט להניח לעניין, וסיפר כי אין לו מושג איך הילה תתמודד ותקבל את מה שקרה. תמר ואמיר החליטו לסגור את הסיפור כמו שהוא, התחבקו והתעקשו להשאיר את מאורעות אותו הלילה מאחוריהם.

المصدر/ Mako

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *