التخطي إلى المحتوى

פרטים חדשים והתפתחויות בתיק ההתרסקות של הכוכב סטאר

חרועים ופיתוחים חדשים ומתפתחים בכלעת על מטוס התרסקות כוכב הכדורסל וחדשות חדשות על הסיבות העיקריות והאמיתיות להשמדת המטוס, ציטטנו באתרנו כמה מקורות ואתרי חדשות, אתר זה של וודאות לכם, הפרטים המדויקים ביותר בנושא

להלן פרטים חשובים ודחופים אודות המטוס שהתרסק של כוכב הכדורסל העולמי קובה והקורבנות שנגרמו כתוצאה מהאסון הזה, אך חלקם אמרו שמדובר ברצח שהתרחש בצעדים ברמה גבוהה ולא בתאונה רגילה ואחרים אומרים כי הטייס טעה בהגדרת כיוונים, וכך אמר הקופסה השחורה ששייכת למטוס.

 

בכלי התקשורת במדינה פורסמו הבוקר כי סביב השעה 9:30 יצר הטיס קשר עם מגדל הפיקוח ועדכן על התנאים הקשים. לאחר מכן הוא חג באוויר במשך כרבע שעה ופנה בסופו של דבר לכיוון צפון-מערב. אז ביצע הטייס את הטעות הקריטית שהובילה להתרסקות ופנה דרומה – הישר לעבר האזור ההררי. על פי הדיווחים, בשל הערפל הכבד, התקשה הטייס לראות את צלע הר, לפני שהתרסק יחד עם בראיינט וביתו, ו-7 הנוסעים.

משטרת לוס אנג’לס השביתה את פעילות המסוקים שלה הבוקר בשל תנאי מזג האוויר הקשים והערפל הכבד. על פי הודעתה מזג האוויר לא עמד בתנאים המינימליים ביותר שבהם ניתן להטיס מסוקים. תנאי הראות בעת טיסתו של קובי בראיינט היו נמוכים במיוחד, עם עננות גבוהה, ערפל וטפטופים. “רמת הלחות היחסית הייתה 100 אחוז, כלומר האוויר היה כמו מרק”, הסביר המטאורולוג, מייקל גאי לרשת CNN.

על פי רשות התעופה הפדרלית מסוקו של בראיינט מסוג סיקורסקי נבנה ב-1991. ה-FBI החל בחקירת ההתרסקות, כך מסר מקור מרשויות החוק ל-CNN. צוותי חקירה של ה-FBI הגיעו לזירת ההתרסקות וסייעו לרשויות האכיפה האזוריות בבחינת הראיות.

“זהו סיוט לוגיסטי משום שזירת ההתרסקות עצמה אינה נגישה בקלות”, אמר השריף המחוזי ווילאנוואבה. עוד הוסיף השריף כי אנשים רבים הגיעו לזירת ההתרסקות מבתי המגורים הקרובים והפציר: “אם אין לכם תעודה מזהה שמוכיחה שאתם תושבי המקום – לא ניתן לכם גישה למתחם”.

ביחד עם קובי בראיינט נהרגו 8 בני אדם נוספים, אחת מהם היא בתו בת ה-13 ג’יאנה. הלילה פורסם כי נוסעת נוספת שנהרגה בהתרסקות הייתה כריסטינה מאוזר, עוזרת מאמן כדורסל הבנות בבית ספר יסודי באורנג’ קאונטי שבקליפורניה. בהתרסקות נהרגו גם אליסה אלטובלי, חברה של ג׳יאנה שהייתה גם עמיתתה לקבוצת הכדורסל, ושני הוריה, קרי וג׳ון אלטובלי, שעבד כמאמן כדורסל. כולם היו בדרך למשחק כדורסל של הבנות.

מנהיגי ארה”ב פרסמו הספדים ברשתות החברתיות. נשיא ארה”ב לשעבר ברק אובמה צייץ: “קוב היה אגדה על המגרש ורק התחיל מה שיכל להיות צעד משמעותי נוסף מבחינתו. לאבד את ג’יאנה זה אפילו יותר שובר את הלב לנו כהורים. מישל ואני שולחים אהבה ותפילות לוונסה וליתר משפחת בריאנט ביום לא נתפס זה”.

גם נשיא ארה”ב בהווה, דונלד טראמפ, צייץ: “למרות היותו של קובי בראיינט אחד משחקני הכדורסל הגדולים בכל הזמנים הוא היה רק בתחילת דרכו. הוא אהב את משפחתו והייתה לו תשוקה גדולה לעתיד. העובדה שבתו ג’יאנה נהרגה איתו הופכת את האסון הזה לעצוב עוד יותר”.

ביל קלינטון, נשיא ארה”ב לשעבר הספיד גם הוא את בראיינט בחשבון הטוויטר שלו: “אני המום לחלוטין מהאובדן הטראגי של קובי בראיינט, ביתו ג’יאנה וכל ההרוגים בתאונה היום. קובי חי חיים גדולים בזמן קצר מאוד. תפילותיי הולכות לאשתו וונסה, בנותיהם נטליה, ביאנקה, קאפרי ולכל מי שאיבד את אהוביו היום”.

المصدر: Mako

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *