التخطي إلى المحتوى
اخفاء الاعلان
Hide Ads

פרטים חשובים של ידוענים התנגשות פנים אל פנים בשידור חי

לאחר המשבר הגדול שהעולם חווה בתקופה האחרונה של התפשטות נגיף הקורונה בצורה דרמטית ומפחידה מאוד, הרבה אמנים, אמנים וסלבריטאים החלו ליצור שידור חי בכדי להגיע למעריציהם, המעריצים והקהלים הגדולים הרחוקים מהם שלא מצליחים להגיע אליהם עקב מצב זה השורר בעולם בגלל נגיף קורונה.

חלק מהאנשים פנו למדיה החברתית בכדי להגיע לגודל הגדול ביותר של אנשים, לאחר שמשרד הבריאות אסר על התכנסויות גדולות, והפעם התרחשה עימות מילולי גדול בין הידוענים מורן אטס עם ראבי אל-אינסאן בסרטון ששודר ישירות אליך לפרטים מדויקים יותר על החדשות באתר שלנו. אתר זה נותן לך את הפרטים המדויקים ביותר, כפי שציטטנו מהמקור

הבוקר ב”חדשות הבוקר” עם ניב רסקין (קשת 12), מורן אטיאס עלתה לשידור ודיברה עם מעיין אדם על התחושות שעולות בתקופת התפרצות נגיף הקורונה, אותה הדוגמנית והשחקנית מבלה בישראל במקום בביתה שבאיטליה. אדם שאלה את מורן על הפרידה מהשף טום אביב ואטיאס לא הייתה מרוצה: “לא למדת מפעם קודמת שזה לא נושאים שאני מדברת עליהם?”

אנחנו נמצאים בתקופה לא פשוטה, מדינת ישראל נמצאת כרגע בדרך להסגר מוחלט ומה שנשאר לנו לעשות, זה רק לצייט להנחיות משרד הבריאות שמטרתן העיקרית היא למנוע כל הדבקה בנגיף המסוכן שמאיים על מדינות העולם ועל איטליהבפרט.

השחקנית והדוגמנית מורן אטיאס אמנם מתגוררת באיטליה, אבל את התקופה הנוכחית, היא מבלה דווקא בארץ עם משפחתה בחיפה. אם תהיתם, בן הזוג טום אביב הוא לא חלק מעסקת החבילה, כי מסתבר שבשקט בשקט בלי ששמנו לב, השניים החליטו להיפרד אחרי זמן קצר מידי של זוגיות סודית.

הבוקר, (א’), אטיאס דיברה עם מעיין אדם ב”חדשות הבוקר” עם ניב רסקין (קשת 12) מתוך ביתה שבחיפה, ונשאלה על ידיה: “מה איתך ברמה האישית? כרווקה לרווקה טרייה, ארבעה קירות לבד, אני אישית מתחרפנת. איך את בימים האלו?”.

“אני אגיד לך את האמת, ברגעי משבר יש בי משהו מוזר, אני מקבלת אנרגיות שהם כוחות באמת מהשמיים, תמיד שיש איזשהו משבר בעולם אני תמיד מתעוררת ושאולת מה אני יכולה לעשות? אני שוכחת מעצמי, זה לא איזושהי עצה טובה”. ענתה אטיאס, והשתיים המשיכו בשיחתן.

פרידה בלב המשבר הזה, את רוצה להגיד שהיא לא פי כמה קשה?

“זו אותה כתבת ששאלה אותי פעם קודמת? זו אותה בחורה? לא למדת מפעם קודמת שאלה לא נושאים שאני מדברת עליהם? בטח שלא בתקופה כזאת. זה כל כך שטחי וזה מעניין רק אותך. אני שוב פעם אומרת – זה מצחיק שרק את שואלת אותי. יקירתי באמת בזמן הזה הכל כל כך מתגמד וזה לא מעניין. הזמן שלי חשוב, אני מתלבשת ומתכוננת כדי לדבר עם הצופים בבית בשביל לתת להם איזושהו חיבור ולא להתעסק בדברים האלה שהם כרגע באמת לא מעניינים אף אחד. אנשים מתים במאות באיטליה, חסרי פרנסה, בארץ ובעולם, וכל מה שכולנו צריכים זה קצת תקווה וחיבוק”.

אני חולקת עליך, במקרה הזה לא מדובר ברכילות.

“אני כבר… זאת לא השיחה הזאת… זה כן ואנחנו לא ניכנס לזה שוב פעם אני מאחלת לך המון המון”.

אני לא נכנסת איתך לזה, אני רק רוצה…

“לא נכנסת, אבל…”.

יש אנשים שבתקופה הזו כן מתחברים לדברים החשובים בחיים. זוגיות, משפחה, הורים, ילדים. בגלל זה אני שואלת.

“אז סליחה הדבר החשוב לי בחיים כרגע ותמיד מאז ומעולם זה לעזור לאנשים אחרים ולמצוא תועלת עם מה שאלוהים נתן לי, אלוהים נתן לי כוחות מסיימים ובאמת אהבת זולת וזה מה שחשוב לי יותר מהכל, בדיוק עכשיו במשבר הזה”.

المصدر: Mako Mobile

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *