التخطي إلى المحتوى

הארכת מעצרו של הנאשם עד לאימות הנושא במלואו

לאור התנאים הקיימים בעולם כולו ובישראל, עם זאת בתי המשפט ומחלקות המשטרה מבצעים את עבודתם בצורה מושלמת בכל האזורים, למרות התנאים של וירוס הקורונה שזה עתה נוצר, שעצר את העולם, אך יש כמה עבודות ועבודות שאיננו יכולים להפסיק את עבודתה או להפסיק אותה מהעבודה, שהם המשטרה, בתי המשפט והרופאים שעובדים.

בפשע האחרון, בו יש הרבה חשודים בעניין זה, הוא שהחשוד ביצע מעשה שהביא למות אשתו וצילם אותה לאחר מכן, אך יש המון קשר, אך מעצרו של מעצרו של הבעל וחשד שהאריך אותו הוארך עד שנדון בנושא זה עוד לפרטיך. מדויק יותר לגבי החדשות באתר שלנו. אתר זה, הוצאת אל-יקין, נותן לך פרטים מדויקים יותר על החדשות כפי שציטטנו מהמקור

בית המשפט האריך את מעצרו של עמית אלמוג, החשוד ברצח בת זוגו, ב-8 ימים נוספים • רגע לפני החלטת בית המשפט פורסם כי מחקירתו עולה שהוא צילם את הגופה של מאיה ז”ל אחרי שרצח אותה ופיזר עליה שטרות של כסף ושלח את התמונה לחבר • המשטרה: “הוא יכול היה למנוע את הרצח – מה שמוכיח את כוונותיו”

עמית אלמוג, החשוד ברצח בת זוגו מאיה וישניאק, צילם לפי החשד את הגופה שלה אחרי הרצח ושלח את התצלום לחבר כך עולה מחקירתו במשטרה והותר היום (ראשון) לפרסום. בדיון הארכת מעצר שהתקיים היום (ראשון), בהשתתפותו של אלמוג, המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-10 ימים, אך לבסוף בית המשפט האריך את מעצרו ב-8 ימים נוספים בלבד.

במהלך הדיון הציג ראש צוות החקירה במשטרה, רפ”ק אסף צוויג, את המידע והראיות שיש בידי המשטרה כתוצאה חקירותיו של אלמוג: “החשוד תכנן את הרצח לפרטי פרטים. יחד עם זאת, הוא יכול היה למנוע את הרצח – מה שמוכיח את כוונותיו”. צוויג הוסיף כי כחלק מהחקירה אלמוג צולם והוקלט בתוך תא המעצר. עוד עלה מהדיון כי במהלך חקירת החשוד במשטרה הוא פונה לבית החולים על ידי מד”א.

המשטרה מייחסת לאלמוג גם עבירה של שיבוש חקירה. עו”ד אורית חיון, שמייצגת את אלמוג, דרשה שראש צוות החקירה יפרט ויסביר מה שיבש אלמוג בחקירה – אך הוא סירב לפרט והצהיר שכל הראיות מונחות בפני בית המשפט.

בחקירתו הכחיש אלמוג שהיה תחת השפעת סמים בעת ביצוע העבירה ופרקליטתו מחתה על כך שלא נעשתה לו בדיקת דם. לטענת המשטרה, החשוד סירב לבדיקה, שיתף פעולה באופן חלקי בלבד ומסר גרסאות שונות. אמו שצפתה בדיון בוידאו – מסרה לבנה שהיא אוהבת אותו.

מאיה נרצחה על פי החשד בידי אלמוג, שככל הנראה חנק אותה במהלך ויכוח שהתלהט ביניהם על רקע רצונה להיפרד ממנו. אמו של הצעיר ניסתה על פי החשד להפריד ביניהם ולהזעיק את המשטרה – ובעקבות כך זעם אלמוג ודקר אותה כמה פעמים. האם הביעה לפני שבועיים את תמיכתה בבנה למרות שתקף אותה. “אנחנו אוהבים אותך ויודעים מי אתה”, אמרו ההורים בדיון הראשון בהארכת מעצרו, “אנחנו לא נפקיר אותך”

“אם זה קרה לנו, זה יכול לקרות לכל אחד”: הוריה של מאיה ווישניאק ז”ל בת ה-22 שנרצחה ברמת גן בידי בן זוגה התייחסו בשבוע שעבר לאסון שפקד אותם. האם הילה סיפרה בדמעות ובקול חנוק על הבת שאיבדה לשווא: “מאיה שלנו נפש חופשייה ותאבת חיים. היא לימדה את כולנו שאין דבר כזה בלתי אפשרי. היא הציבה יעדים, חשבה באופן מקורי, ילדה של אושר ושיחות עמוקות. האם סיפרה כי היא ידעה לזהות כל נימת קול וכל הבעת פנים. ראיתי אותך עולה ופורחת ועכשיו מה יהיה?”.

المصدر: Mako Mobile

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *