التخطي إلى المحتوى

אישה שהפכה את מאזני כולם לאחר ששכנעה את כולם שהיא גבר

משהו שלא ייאמן ולא צפוי על ידי אישה שהפכה את עצמה לגבר תוך כדי התמודדות עם אחרים סביב נושא זה עוררה מחלוקת מאוד גדולה עבור האנשים שמתמודדים איתם ולא ידעה מה גרם לזה לאחר שידעה את האמת, אבל יש מחלוקת גדולה בכל העבודות שהאישה הזו עושה לך פרטים מדויקים יותר אודות החדשות באתר שלנו, אתר זה, הוצאת אל-יקין, נותנות לך את הפרטים, וציטטנו גם לך את המקור, את הפרטים

במשך חודשים ארוכים הייתה קטי במערכת יחסים עם אדם שהציג את עצמו בשם שי בנבנישתי, פרוד ואב לילדים. סימני השאלה שהתחילו לצוץ סביב דמותו של שי הכניסו את קטי ואת הנשים האחרות שהיו עמו בקשר למערבולת שסופה לא ייאמן: שי הוא למעשה אישה בשם לורין, אם לילדים שהתחזתה לו במשך שנים

בחודש יולי האחרון הבינה קטי, בת 31 ואם לילדה, שהיא נפלה קורבן להתחזות אכזרית. בניסיון לפענח מי המתחזה שהוליך אותה שולל, פנתה קטי למערכת המתחזים וביקשה ממנה להתחקות אחר זהותו. הגבר המסתורי שנכנס לחייה של קטי הוא שי בנבנישתי, שפנה לקטי דרך הפייסבוק והציג את עצמו כנשוי רשמית ופרוד בפועל, סוכן משטרתי סמוי המשמש כעד מדינה. שי שלח לקטי הודעות רומנטיות, והשניים החלו לנהל שיחות טלפוניות ארוכות וממושכות.

הקשר בין קטי לשי התהדק והוא אף פעל לזירוז הליך הגירושים שלה מבעלה, על אף שהשניים לא נפגשו מעולם. הסיבה לכך לטענת שי, היא שהוא משמש כסוכן סמוי בהליך שמתנהל נגד אדם מעברה של קטי והמפעיל שלו אוסר עליו להיפגש עמה ובכך לשבש את החקירה. במהרה החל שי לשלוח לקטי מתנות, כולל סכומי כסף שהוחבאו בארון חשמל. הקשר הווירטואלי בין השניים התבסס על תמונות שהם שלחו זה לזו, אבל שיחה אחת של קטי עם חברה קרובה שינתה את כל התמונה.

על אף ששי דרש מקטי שסיפור האהבה שלהם יישמר בסוד, היא לא הצליחה להתאפק ושיתפה את חברתה ברומן שהסעיר את חייה. כשהציגה בפניה את התמונות של שי, חברתה של קטי טענה שהיא מזהה את האדם המצולם – אך ששמו לא שי, אלא ים אביטן. כשקטי הטיחה בשי את ההאשמות הקשות, הוא הציג בפניה סיפור יוצא דופן וטען שים אביטן הוא למעשה כפיל שגויס על ידי המשטרה לאור הדמיון ביניהם.

בשלב זה, החליטה קטי ליצור קשר עם ים אביטן, צעיר המתגורר באילת. להפתעתה, היא גילתה שאישה נוספת כבר פנתה אליו בטענה ששי משתמש בתמונותיו. אותה אישה היא יאנה (שם בדוי), שהכירה את שי לפני כעשרים שנה, כאשר הייתה תלמידת תיכון. הקשר בין השניים התנתק, אבל לפני כשנתיים פנה אליה שי שוב. ממש כמו קטי, גם היא החלה לנהל עמו שיחות ארוכות ואינטנסיביות, ללא פגישות פנים מול פנים

בתיווכו של ים, קטי ויאנה יצרו קשר זו עם זו וגילו פרט חדש ומסעיר: תמונות הילדים, ששלח שי לקטי, הן למעשה תמונות ילדיה של אישה בשם לורין מיכאלי, ידידה קרובה של שי לכאורה. לורין, נשואה, אם לשלושה ואוהדת של קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב, אף ניסתה להתחבר ליאנה בעבר. כאשר קטי יצרה עמה קשר, היא נדהמה לגלות שמדובר באישה שרק כמה חודשים קודם לכן הציגה את עצמה בשם מורן, אשתו של שי. להגנתה, טענה לורין ששי השתמש בתמונות של ילדיה ללא הסכמתה.

לורין הציגה את עצמה בתור מכרה של שי, אותו היא מכירה כבר שנים רבות. בשיחה שערך עמה חיים אתגר, היא בתחילה הכחישה את הקשר לשי המסתורי, אך בהמשך סיפרה על מערכת היחסים ההרסנית עם שי שאליה נקלעה חברתה הטובה קטי, ואף הודתה שהתחזתה לאשתו של שי בלית ברירה.

עם התקדמות התחקיר, הגיעו למערכת המתחזים עוד ועוד עדויות מנשים שהיו בקשר עם אותו שי מסתורי. אלא שכעת הסתבר שיש לנשים הללו מכנה משותף: רובן אוהדות של קבוצת הכדורגל הפועל תל אביב וכולן מכירות את האוהדת לורין מיכאלי.

שיחה גורלית אחת פיזרה את הערפל סביב דמותו של שי. לקראת סוף השיחה עם קטי, כשהוא כבר רדום, קולו של שי השתנה לפתע והפך לקול אותו זיהתה קטי כקולה של לורין. רק ברגע זה, נפל לקטי האסימון: שי הוא למעשה אותה לורין, שהתחזתה לו במשך תקופה ארוכה. כאשר הגיע חיים אתגר לעמת את לורין עם הטענות הקשות שהתגלו במהלך התחקיר, במסגרתו אף עלה כי לורין נחקרה כבר בעבר במשטרה, היא שמרה על זכות השתיקה וניסתה להזעיק את המשטרה למקום.

מלורין מיכאלי נמסר בתגובה: “איני עומדת בשום פנים ואופן מאחורי דמותו של “שי” או מאחורי דמות אחרת כלשהי. כבר עשרה חודשים שאני נאלצת להתמודד עם ההכפשות ועם ההשלכות ההרסניות של התחקיר שלכם. הנשים שסיפורן מופיע בפרק עשו את כל מה שהן מספרות מרצונן החופשי! אני לא עשיתי דבר. נקלעתי לפרשה המוזרה הזו שלא ביוזמתי וגם אני קורבן שלה. לא חדרתי לפרטיות של אותן נשים ואין לי יכולות כאלה. כנראה ש”שי” האלמוני חדר לי לטלפון ולקח משם תמונות של ילדיי וביתי. בניגוד לטענה של חיים אתגר, סיפרתי זאת למשטרה. חשוב להדגיש שהמשטרה חקרה את כל נושא הפרופילים המזויפים בפייסבוק וסגרה את התיק לאחר שלא נמצא נגדי דבר.

יש ברשותי עדויות מבנות שיצדיקו את עמדתי. המתלוננת הראשית הבטיחה לנקום בי ולפגוע בי וזאת לאחר שהכנסתי אותה לביתי וניסיתי לתמוך בה. היא הפכה לאובססיבית ביחס אליי וניסתה ליצור איתי קשר עשרות פעמים. התחלתי להתרחק ממנה, ואז היא מימשה את איומי הנקמה. צר לי שהתכנית המתחזים נותנת במה לגרסה ההזויה שלה. אני נשואה באושר, מגדלת עם בעלי האהוב שלושה ילדים לתפארת ומאוד עסוקה ביומיום. אין שחר להשמצות שלכם. לא רק שאין אמת בטענות נגדי, אין בהן היגיון”.

المصدر: Mako Mobile

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *