التخطي إلى المحتوى
اخفاء الاعلان
Hide Ads

השתעממתי, מדוע כולם מתרחקים ממני למרות ההחלמה שלי ממחלה

מה קורה בישראל? הפחד הקשה מנגיף הקורונה החדש מתפשט בקרב אזרחים, ידוענים ואהובים, ובאותה משפחה באותה הבית. הפאניקה הקשה של זיהום והנגיף גם לאחר השלמת מחלה והתאוששות, אך אנשים רבים בורחים ומתרחקים מהאדם שנדבק בנגיף הקורונה החדש גם לאחר

ימים רבים של אוהבי מאהבים, מאהבים, ידוענים וכל האנשים חולקים את אותו הפחד אפילו מהוריהם ומסרבים לחבק אותם, זה גרם לגבירה הידועה לדבר בכנות על הפחד של כולם מפניה, אפילו של הוריה ואהובתה, לאחר שהיא נדבקה בנגיף והתאוששה ממנו לאחר 22 יום, אך הם עדיין מתעלמים מקרוביה הקרובים אליך. פרטים מדויקים יותר על החדשות באתר שלנו, אתר זה בטוח לחץ, שכן ציטטנו עבורכם את המקור את הפרטים המדויקים ביותר

ירדן ויזל ידעה בדיוק איך תיראה תמונת החתונה שלה באינסטגרם: יד שלובה ביד ואימוג’י של טבעת. אבל אז 2020 הכתה גם בה. היא נפרדה מהחבר שלה, פרויקטים גדולים נפלו אחד אחרי השני, ולמרות שלא הסכימה לחבק אפילו את אמא שלה היא הצליחה להידבק בקורונה. אחרי 22 יום בבידוד היא רק רוצה חום אנושי, ויש גם מי שיתן לה אותו – החבר החדש, שכבר השאיר לה מחוץ לדלת דג

זו הייתה אמורה להיות שנה מדהימה בחייה של ירדן ויזל (26), מנחה, כוכבת ריאליטי ואושיית אינסטגרם. היא הייתה בזוגיות ארוכה, נבחרה להוביל קמפיין גדול, קיבלה תפקיד בסרט והתקבלה לצוות המנחים של “הבנים והבנות”, תכנית הדגל של ערוץ הילדים. ואז התסריט השתנה. הבוקר שבו נפגשנו היה הפעם הראשונה שהיא יצאה מהבית אחרי 22 ימים בידוד כחולת קורונה. בחוץ לא חיכה לה שום פרויקט – הכל התבטל, וגם מבן הזוג היא נפרדה כבר כמה חודשים קודם, אחרי שש שנות זוגיות.

“הייתי בדיכאון, לא האמנתי שזה קרה לי”, היא מספרת על התקופה האחרונה בבית. “בן אדם יכול להשתגע מהבדידות. יום אחד את קמה עצבנית וכועסת על העולם, יום שני עם רחמים עצמיים ברמות, וזה הכי לא אני, אבל עכשיו ראיתי שחור במשך ימים שלמים”.

איך גילית שאת חולה?
“שמתי דאודורנט ספריי ופתאום זה לא חנק אותי. הלכתי להריח את הבושם שלי וכלום. התקשרתי לשי מיקה שגם היא חלתה והיא אמרה לי ‘תפתחי ותאכלי כל מה שיש לך במקרר’. אמרתי לה שיש לי עוף, ואני אוכלת ואין לזה טעם. התחלתי לבכות ועשיתי סטורי, שאני אוכלת וזה בלי טעם, וממש הבהלתי אנשים. הבנתי שהכוח של הרשת חזק, וכשאני מעלה סטורי שלי בוכה זה מלחיץ את העוקבים”.

הכוח של הסטורי בא לידי ביטוי גם בתגובות הקשות לכל המסיבות של הסלבס. ספגת לא מעט ביקורת על הנוכחות שלך במסיבת יום ההולדת של טיילור מלכוב, את מבינה את הכעס?
“בטח. כשראיתי חגיגה של מישהו בסטורי בימים של הבידוד, זה אלוהים ישמור. אין מרמור כמו לשבת בבית ולראות חבורה של בנות בבריכה בקיסריה. יש לנו כוח השפעה ברשת, ואנחנו צריכים לנצל אותו לטובה, אז כן הביקורת הייתה מוצדקת”.

כחודשיים מאוחר יותר התפרסם שמלכוב נדבקה בקורונה, ולאחר מכן גם ויזל. אחרי גילוי, ויזל העלתה סטורי שבו אפשר היה לראות זר פרחים מטיילור בצירוף פתק “סליחה”, ואת האחד ועוד אחד העוקבים כבר עשו לבד. “זה היה הכי לא פייר, הכי נזהרתי שיש, ישבתי עם חברים והייתי עם מסכה, בימי צילום התאפרתי לבד, רק שלא ייגעו בי, אנשים קראו לי ‘הממרפקת’. אפילו לאמא שלי, שהיא הלב שלי, לא הסכמתי לתת חיבוק. פשוט חברה הייתה אצלי בסלון וראינו סרט ועשינו טיק טוק, ואז יומיים אחרי היא אמרה לי שהיא חולה”.

עשיתי שתי בדיקות”, היא מפרטת. “הראשונה הייתה הזיה, הרכב של בן זיני מאחוריי, אלה איילון ורגב הוד איתי במתחם, הסוכנת שלי לידי, כולם עשו באותו יום וקיבלו תשובות, ורק אני לא. איבדו את הבדיקה שלי. אבל בגלל שלא היו לי תסמינים אז לא הסכימו לתת לי שוב הפנייה. התקשרתי למוקד ואמרתי שיש לי חום, רק שיפנו אותי כבר. אחרי חמישה ימים נבדקתי שוב, ומאותו רגע רק ישבתי על האפליקציה של המוקד, ריפרשתי כל שנייה”.

עד כמה הופתעת מהתוצאה?
“חשבתי שעובדים עליי, התחלתי לחשב עוד כמה זמן יתחילו ימי הצילום של ‘הבנים והבנות’, הפרויקט הכי גדול שהיה לי. כשהסוכנת שלי מ”יולי” סיפרה לי על האודישן אמרתי לה שבטח יקחו את הילדות האלה, קים אור אזולאי, אגם בוחבוט, טיילור מלכוב, כל הצעירות היפות האלה, שאת רק רואה אותן, את ישר עושה סוויפ-אפ, קונה כל מה שהן אומרות. אז בשביל מה אני אלך? אני בת 26, זה מיותר, בחיים לא אתקבל. היא התעקשה, אבל גם כשהתקבלתי, לא האמנתי. מרגע שקיבלתי את הבשורה שאני חיובית, כל מה שהתעסקתי בו היה איך אני מסיימת את הבידוד בזמן ומגיעה לערוץ הילדים. בגלל שאיבדו לי את הבדיקה הראשונה, נשארתי יותר זמן בבידוד וההבדל של החמישה ימים האלה, זה מה שהפיל לי.

“ואומרים לי די ירדן תשחררי, תתעודדי. ואז מתקשרים אליי מהפקה של סרט שהייתי צריכה להשתתף בו, ואומרים שהם מבטלים אותי, ואז יום צילום לקמפיין לתכשיטים בוטל גם, ו’בלייזר’ מתקשרים ואומרים אי אפשר לצלם אותי מהבית, אבל אחרות כן הצטלמו מהבית, אז למה אני לא? לא הפסקתי לבכות ארבעה ימים רצוף. אוכלת ובוכה. מדברת ובוכה. אני לא חיה בסרט, יש בעיות יותר גדולות מזה, יש לי חברה שאמא שלה חולת סרטן, יש לי חברה שסוגרת עסק, ויש לי חברה שמוכרת את הבגדים שלה כדי להתפרנס. אצלי בסופו של דבר הכל טוב, אבל מהיום שהודיעו לי שאני חיובית, העולם שלי, של ירדן ויזל, קרס עליי”.

מה זאת אומרת?
“אמרתי לעצמי, אוקיי עזבתי את הבית, אני ישנה היום אצל אמא שלי, מחר הוא בטח יתקשר ואנחנו חוזרים. ופתאום הוא לא התקשר. לא למחרת וגם לא שבוע אחר כך. ואנחנו שש שנים ביחד, מה, ככה זה נגמר?”.

חשבת שהסוף יהיה אחר?
“חשבתי שאין מצב שזה ייגמר בלי סצנה שהוא נלחם עליי וחוזר ואומר ‘אני לא יכול לדמיין את החיים שלי בלעדייך’. ידעתי באיזה שיר חופה ניכנס, תכננתי כבר שאליעד ישיר לי את ‘מסע’, ראיתי כבר את התמונה באינסטגרם של היד שלי בידיים שלו ושאני אכתוב ‘פוראבר’ עם אימוג’י של טבעת. היום נגיד הייתי צריכה להיות במסיבת רווקות בסנטוריני לפני החתונה בספטמבר. ראיתי את עצמי נשואה ואמא לילדים שלו. הכל היה לי ברור, אבל הוא לא נלחם עליי בשום שלב”.

תגידי, למה כל כך בוער לגור במגדלים?
“אני עצמאית מגיל 21, מכלכלת את עצמי בהכל, ופתאום לגור עם אמא זה היה לי קשה ממש. התחלתי לחפש, ראיתי דירות, אבל הבנתי שאני מפחדת לישון לבד והחלטתי שאני חייבת לגור במקום מסודר עם שומר, אז אמרתי אני אוציא מהחסכונות שלי סכום, אני אתן רבאק בעבודה ואציב רף יותר גבוה והיום אני חוסכת אולי טיפה פחות, אבל מרגישה ביטחון”.

זוגיות עם איתי לוי זה לא רע לקריירה.
“לא, אבל גם ידידות עם איתי לוי זה לא רע. היה לי כיף ברמות בצילומים, זה היה יום שלם של אנרגיות, אבל בסוף חזרתי הביתה והייתי לבד’ זה ממש ביאס אותי. היה לי חסר החיבוק, הריגוש, הפרפרים בבטן”.

חצי שנה של חיי הרווקות הספיקו לה. “קיבלתי הודעות הזויות, מישהו כתב לי ‘יש לי גלידה בתחתונים, רוצה לבוא ללקק?” ומישהו שלח לי תמונה של בולבול עם ורד לצידו. הכי רומנטי מצידו, אה? גם היה מישהו שניסה להערים עליי כדי שניפגש. המציא שיש לו הצעה עסקית. אבל זה אנשים שאת נכנסת לפרופיל שלהם ואת רואה שהם לא נורמטיביים. הבעיה הייתה שגם כשרצו להכיר לי, לא רציתי. אמרתי למה? גם ככה משהו רע יקרה והוא בטח גם ככה לא יתקשר. משהו התערער בי. אם מי שנתתי לו את כל כולי ויתר עליי, אז למה שמישהו אחר שלא מכיר אותי, ירצה?”

בסוף, חברתה בר זומר הצליחה לשכנע ולהכיר לה את פלג, סטודנט למשפטים בן 29. כשהיא מזכירה את שמו היא מנסה לשמור על ארשת פנים נונשלנטית ולא להוסיף מילה, אבל החיוך שלה אומר הכל.”זו פעם ראשונה בשמונת החודשים האלה שמישהו הצליח לעורר בי משהו. הוא פשוט גבר. בא לי שזה ישאר ככה”.

ממש השבוע, הזוגיות נחשפה לראשונה. זה אומר שנתחיל לראות אותו גם אצלך בפיד?
“אני מתה עכשיו לשתף, אבל אני נזהרת. כן, יצא אייטם במאקו וזה חלק מהמקצוע, אני מבינה את זה אבל לא תכננתי בכלל לדבר עליו. אני בחרדה שמשהו יקרה, משהו בפרידה שרט אותי. אחרת איך תסבירי שטוב לי עם בן אדם ואני מפחדת לדבר עליו? הוא הראשון שפתח לי את הלב בזמן הזה, הוא גרם לי להבין שהכל בסדר איתי ושהפצע הזה כן ייסגר. אי אפשר לדעת מה יהיה אבל הפרידה הזו גרמה לי להבין שהחיים האלה דינמיים ואני לא יכולה לצאת בהצהרות. אני הרי הייתי בטוחה שאני הולכת להתחתן, אז מה עכשיו? אני אגיד לך ש’אני מאוהבת’? לא. ולא אמרתי שאני מאוהבת. אמרתי ‘מה, אני אגיד לך שאני מאוהבת?’ זה לא נחשב שאמרתי”.

المصدر: Mako

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *