التخطي إلى المحتوى
اخفاء الاعلان
Hide Ads

דנית הטרידה אותי עד שחסמתי אותה שנה אחרי הגירושים

אחרי זמן רב, לא מזמן, הידוען יצא משתיקתו וחושף פרטים חשובים יותר לעוקבים, ביחס לגירושין הפתאומיים והבלתי צפויים של בן זוג שהעלה שאלות רבות ורבות חיות מכל הקהל האוהב שעוקב אחריהם, מכיוון שהגירושין הגיעו בזמן הרבה לא צפוי ומסיבות שאינן ידועות, אך הפעם נסביר לכם פרטים נוספים על חייהם הפרטיים של

ידוענים הזקוקים למעקב תמידי, לאחר היציאה המפורסמת מהשתיקה שלו בכדי להראות את הסיבות האמיתיות לגירושין מאשתו ובן זוגו לשעבר בצל ציפייה מפחידה של רבים ורבים מכם העוקבים אחרכם פרטים מדויקים יותר על החדשות באתרנו באתר זה של וודאות. לחץ כאשר ציטטנו לך את המקור את הפרטים המדויקים ביותר

מה שמגיע כאן להצהרה ראשונה בנושא גירושין מצית את אתרי התקשורת

ב-11 בבוקר אליאב אוזן עדיין היה באמצע חלום. אחרי ארבע שיחות שלא נענו, דפיקות נחושות בדלת, סרנדה מתחת לחלון וארבעים דקות המתנה – הוא התעורר, ומיד נכנס להתקלח. ניצלתי את הזמן כדי לעבוד על השיזוף על שפת הבריכה של וילת היוקרה שלו ברמת השרון, לצד מתקני כושר וכורסאות שיזוף מפוארות. “אני ממש מתנצל, האיחור הזה לגמרי לא אופייני לי”, אמר כשהכין לשנינו ארוחת בוקר, בלי חולצה ועם הנייד זמין. “בדרך כלל בשעה הזו אני נמצא באמצע יום עבודה. זה יום חופש ראשון שלקחתי מזה המון המון זמן

יום החופש הזה הגיע בדיוק בזמן עבורו. הראיון עם אליאב מתקיים 48 שעות אחרי שקרא את ההאשמות שהטיחה בו גרושתו, דנית גרינברג, במגזין “7 לילות”. שם שטחה את גרסתה למאחורי הקלעים של שש השנים שהיו יחד. “בכל סוף השבוע הזה הייתי עם המשפחה ועם החברים הטובים שלי, לא רציתי לצאת יותר מדי. אני אגיד לך את האמת, קראתי את זה וכאב לי הלב רק עליה. בואי, דנית יודעת בדיוק מי זה אליאב, היא יודעת בדיוק מה קרה בינינו, איזה חיים חיינו ואיזו זוגיות הייתה לנו. אני באמת מרחם עליה ששנה אחרי הגירושים היא מרגישה שהיא צריכה להגיד דברים כאלה רק כדי לנשום עוד דקה-שתיים חמצן של סלביות. אגב, זו לא סלביות. אנחנו לא יהודה לוי ולא גל גדות. אנחנו רק פליטי ריאליטי”.

בין הטענות הקשות שמנתה דנית באותו ראיון, העידה שבמהלך הריבים שלהם אליאב היה לוקח לה את המפתחות של האוטו, ומשאיר אותה בתוך הבית. “שומעת רגע”, הוא אומר לי ומרים את הקול, “עד לפני שבועיים לא היה לי מושג איפה דנית שמה את המפתחות. לפני שבועיים היא התקשרה וביקשה את המפתחות ספייר שהיו לה. כמה דקות היא כיוונה אותי בטלפון למקום שהיא שמה אותם עד שמצאתי”. עוד טענה שעלתה בראיון ההוא הייתה על חלוקת התפקידים במטבח. “זה הגיע לרמה שלבשל לו זה מאסט”, טענה. “אני בישלתי בבית”, אליאב אומר עכשיו ושובר את הביצים בשקשוקה. “דנית היא של חביתה. דנית לא בישלה. אולי בקורונה היא למדה לבשל אבל היא לא בישלה כשהיינו יחד. אני בישלתי בבית. אני מת על מטבח. אני מכין כל שישי דגים, תפוח אדמה, קוסקוס, הכל אני מכין. אני אוהב את זה”.

הזוגיות שלכם הייתה מתוקשרת, למה הנחת שפתאום אחרי הפרידה התקשורת תפסיק להתעניין בכם?
“כשהחלטתי שאני מתגרש ידעתי שאני עושה צעד פומבי, כי כמו שהנישואים שלי היו של כולם, וסיפור ההיכרות היה של כולם אז כן, גם הפירוק של הבית הוא של כולם. אומרים שאתה לא צריך לדעת עם מי להתחתן, אלא ממי להתגרש”, הוא צוחק, “ואני ידעתי, אבל לא חשבתי שזה יהיה על חשבוני. לא צריך לדרוך על נשמה של מישהו כדי להגיע לספוט ולהצלחה. זה בדיוק כמו שהיא באה אליי אחרי שהשתתפנו באח הגדול, כאילו ניסתה למנף את המשבר של התכנית להצלחה על חשבוני. זה בדיוק כמו מה שקורה עכשיו. רבותיי, ההיסטוריה חוזרת”.

את השנה האחרונה, הראשונה שלו כגרוש, הוא מכנה “שנת אבל”. הוא הפסיק ללכת להשקות ולאירועים (“חברים שלי ידעו לא להזמין אותי לחתונות שלהם”), לא התראיין (“לא היה בא לי שאף פפראצי יצלם אותי עם איזו צ’וצ’ה פצצת עולם”), פתח על שמו עוד שלושה סטודיואים מושקעים לקעקועים והתקעקע בעצמו לא פחות מ-13 פעמים. ובעיקר, העביר את הזמן בהשלמה עם העובדה שהוא גבר גרוש שחזר לשוק הרווקות בגיל 37. הדבר היחיד שנשאר, בערך, כמו שהוא – זה הבית הזה, שבו הספיקו לגור יחד רק שבועיים. “אומרים שעדיף לא להישאר במקום שגרתם בו יחד, בגלל הזכרונות הטובים המשותפים. אבל אין לי שום זיכרון ממנה כאן. אבל לקחתי את הבית הזה כפרויקט, זה הבית שלי, פה אני רוצה לחיות ולהתרבות”.

חבילת ההטבות נגמרה

למרות שהוא טוען שהחוויות הזוגיות שלו ושל דנית מהווילה נשכחו כליל, אחרי כמה דקות של שיחה, כוס אספרסו וסיגריה אחת, הזיכרון מתרענן. “הכל קרה פה”, הוא אומר, והסדקים נקווים בפוקר פייס. “הכל” זה ההחלטה להיפרד, הריבים, החיזורים האחרונים והגירושים. “אני אסכם את זה ככה: עדיף להיות בודד אמיתי, בלי זוגיות או חברים, מאשר לחיות עם בן אדם נוסף בבית. אם אתה מרגיש בודד ויש עוד נוכחות של מישהי בבית אתה אומלל”.

מתי האומללות הזאת מבשילה לרצון להתגרש?
“התחלתי להבין את זה שנה לפני שהתגרשנו, לא התעוררתי יום אחד ואמרתי ‘אני חייב לעזוב פה’. ואז אתה מתחיל לראות באישה דברים חדשים”.

אילו דברים?
“דנית הייתה בטוחה שאני אשאר פה לנצח. היא חשבה שנכנסתי לאיזשהו מצב של נוחות ואני אחיה עם הנטפליקס והשזלונג. התעייפתי מלנסות לתחזק מערכת יחסים עם בן אדם שחי אותה דרך אייטמים, מסכי טלפון או חותמת בדרכון. אני לא שם. הסתכלתי על עצמי ואמרתי, קום שנייה, אין לכם ילדים עדיין. תהיה גבר, מה קרה לך, אתה גנוב? קום, קום, קום. לא טוב לי, אני מצטער. וזהו”

“לקראת סוף הזוגיות שלנו דנית חיה מאוד ב’מה שצריך לעשות'”, הוא ממשיך. “להתחתן, להביא ילד ואז לעשות לו אח. היא הייתה כל הזמן עוקבת אחרי מי שכבר נכנסה להריון ומקנאה. אני זוכר שפעם אחת היא עשתה בדיקת הריון בשירותים ואני חיכיתי לה פה בסלון. ישבתי על הספה, אמרתי לעצמי שבטח אני אמור להיות בציפייה מטורפת לתשובה חיובית, ולקפוץ עד התקרה ולפתוח את הראש מאושר. זה לא קרה. ישבתי פה רועד, הרגשתי כאילו מישהו בא לחסל אותי. וזהו, שם נפל לי האסימון. שאמרתי שאם אני מפחד שאשתי תיכנס להריון ממני, אנחנו צריכים להתגרש”.

להסתובב עם תחושה כזו במשך שנה שלמה זה בטח לא קל, לאף אחד מכם.
“עשיתי הכל לפני שנגמר. קיוויתי שיהיה איזה טריגר שיפתח לה את המחשבה, שהיא פתאום תשתנה. יצאנו לחופשות, קנינו, טסנו, פתחתי לה עסקים. ניסיתי להכניס אותה מכל הדלתות בלב כדי שאני אוכל להגיד ‘וואו, הנה זה קרה, היא התבגרה’. זה לא קרה”.

היא ידעה מה עובר עליך?
“חודשיים לפני שנפרדנו עברתי לגור אצל חבר במשך שבוע וחצי. זו הייתה הפעם הראשונה שיצאתי מהבית, ומבחינתי זה היה אות אזהרה. כאילו אני אומר, תסתכלי עליי, יש פה מישהו שצועק. אני לא בן אדם שיפיל את השחמט כדי לעשות איזשהו באז. אני בשקט בשקט כמו גנב תופס את התיק שלי ואת עצמי והולך. במהלך השבוע הזה היא חיפשה אותי דרך חברים משותפים אבל אני ראיתי מישהי שרוצה להחזיר אותי לחיקה כי הריחוק הזה לא נראה טוב כלפי חוץ. לא ראיתי מישהי שרוצה שאחזור אליה בגלל מי שאני”.

והשבוע הזה שינה משהו בקשר שלכם?
“כשחזרתי הביתה היה ערב מדהים עם הארוחה הכי מפנקת והסקס הכי מגניב שיש, אבל אז כל מה שעזבת בגללו לפני שבוע וחצי חזר”.

אבל איך דנית הייתה צריכה להבין מההתנהגות הזאת שאתה מתכנן גירושים?
“דיברתי איתה על זה אבל היא לא הבינה. לימים אני יודע שאין לה את ההבנה הבסיסית של אישה. וזה בסדר. דיברתי לבן אדם שחי רק כלפי חוץ. כמה חודשים לפני הפרידה חגגנו את יום הנישואים השלישי שלנו בבית. ראיתי במצלמות של הבית שהיא מארגנת משהו, ומה שראיתי שם זה היה המטאפורה של חיי הנישואים שלנו: היא פשוט הכינה עוד איזה שת”פ לאינסטגרם, של כמה בלונים, איזה שני ורדים ושף שצריך לתייג. ראיתי את זה ואמרתי לה: ‘אני יודע שזה קשה לשמוע את הדברים האלה ביום נישואים שלנו, אבל אני רוצה להתגרש. אני רוצה להתגרש בחיבוק'”.

ואיך היא הגיבה?
“היא התחילה לבקש שננסה שוב. ‘חכה שנייה, תעצור, בוא נחשוב על זה עוד פעם”. אני חושב שאז היא התחילה להבין שאם ניפרד חבילת ההטבות נגמרה”.

מה זאת אומרת?
“היום אני לא פוחד להודות ולהבין שאשתי יותר אהבה את הבאז סביבי מאשר אותי כבן אדם. היא חד משמעית הייתה בזוגיות עם התהילה. בזוגיות סביב המותג ‘אליאב ודנית'”.

אייטמים שצברו מאות אלפי כניסות בישרו בסוף יוני 2019 על הסוף; הזוג הפוטוגני עם הסיפור מהאגדות החליט להפריד כוחות. הוא נשאר בבית שברמת השרון בעוד שהיא עברה לדירה אחרת. “היא אמרה שהיא חוזרת להורים שלה, ואז, כמה שעות אחרי זה היא הגיעה לפה שוב. ניסתה להחזיר אותי אליה, אני לא אפרט על הניסיון הזה כי זה לא מכבד אותה. מאוחר יותר ההורים שלה הגיעו לבית שלנו, אמא שלה הייתה איתה בחדר למעלה ואבא שלה דיבר איתי במטבח. הוא ממש ישב פה וניסה לשכנע אותי שאקח אותה לטיפול כדי שנצליח לתחזק לנו את חיי הנישואים שלנו”.

טיפול זוגי?
“לא, טיפול רק שלה. ניסינו טיפול זוגי וזה לא צלח. אף אחד לא יכול למלא לאשתי יומן מתי לחבק, מתי לעשות אהבה ומתי שתשים עליה בגד יפה לכבודי. הוא ואמר שהוא יקח אותה לטיפול והכל יהיה בסדר, אבל אני אמרתי די. זה כבר לא שלי, אני לא חלק מזה”.

חיים כלפי חוץ

דנית ואליאב הכירו בעונה השישית של האח הגדול לפני שש שנים. היא הייתה בת 22, סטודנטית חולמנית עם שאיפות ועסק מתחיל של בגדי ים ברזילאים, והוא נכנס על תקן “אליאב טאטו”, הבאד גאי, המקעקע עם רשימת לקוחות מתוקשרת (“באח הגדול שיחקתי דמות. הזיין, הפוגע, הילד של המרצדס, של השולחנות באירועים”). הם התאהבו, רבו, נקלעו למשולש אהבים, ותקופה קצרה לאחר מכן היא כבר עברה להתגורר איתו בדירה שכורה בנאות אפקה. “דנית הזכירה לי את הילד שאני הייתי אמור להיות, ילד שטותניק שלא לוקח את העולם ברצינות. היא הכניסה הרבה שמחה ואושר לחיים שלי”.

المصدر: Mako

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *