التخطي إلى المحتوى

הצהרות מעורבות על בריאותו של נשיא ארה”ב טראמפ

ההודעה הראשונה והחדשות הראשונות שעמדו בראש רשימת החדשות הגלובליות והמקומיות והוציאו את רשימת החיפוש במנועי החיפוש, שם עוקבים רבים תוהים על מהימנות החדשות והאם זה אמיתי או סתם משחק פוליטי שטראמפ משחק שוב, ככותרת הראשית של החדשות עליה הכריז נשיא ארה”ב טראמפ היא כדלקמן הוא ומשפחתו נדבקו בנגיף הקורונה החדש שפלש לעולם בתקופה האחרונה, לאחר שלא האמין בכך מאז הקמתו והתפשט לנשיא ארה”ב דונלד טראמפ בפרט, שכן הוא אמר כי הנגיף הזה הוא רק שקר, לא פחות או יותר, שהוא נוצר על ידי הרפובליקה העממית של סין ונלחם בו בכל האמצעים. והדרכים, אך היום, לנקות אחרת, לאחר שהודיע ​​על פציעתו, יחד עם אשתו ורבים מהצוותים העובדים סביבו. לפניכם פרטים מדויקים יותר אודות החדשות באתרנו. זהו אתר העיתונות בטח אל-יקין. ציטטנו בפניכם כמה מקורות חדשותיים, הפרטים

הצהרות משתנות ולא ברורות לגבי מצבו הבריאותי של נשיא ארה”ב דונלד טראמפ, לאחר ההצהרה אתמול בלילה, יום שישי, כי הוא ואשתו נדבקו בנגיף הקורונה החדש, שהתפשט בפעם האחרונה ברחבי העולם.

נשיא ארה”ב פונה הלילה במסוק ממדשאת הבית הלבן לבית החולים הצבאי “וולטר ריד”, שם הוא צפוי לשהות בימים הקרובים • טראמפ צייץ מבית החולים שהוא חושב שמצבו טוב עד כה והחל בטיפול תרופתי, אך ב-CNN דווח כי המצב רציני משנדמה, כך על פי יועץ בקמפיין הבחירות של טראמפ • בבית הלבן הודיעו: לא תהיה העברת סמכויות לסגנו • עדכונים שוטפים

צייץ שמצבו טוב, אך יועצו טוען שיש סיבה לחשש : שעות לאחר שנמצא חיובי לקורונה ופונה במסוק לבית חולים צבאי לצורך השגחה צמודה, טיפול ומעקב, נשיא ארה”ב טראמפ עדכן על מצבו בחשבון הטוויטר שלו: “הכל הולך טוב אני חושב, תודה לכולכם. אוהב אתכם!”. עם זאת, ברשת CNN צוטט יועצו של הנשיא שאמר כי המצב רציני יותר משנדמה. בבית הלבן הבהירו שלא יתבצע הליך של העברת סמכויות הנשיא לסגנו.

יועץ בקמפיין הבחירות של טראמפ אמר הלילה לכתב של רשת CNN כי “המצב רציני, הנשיא סובל מקשיי נשימה והוא עייף מאוד ומותש”. עם זאת, רופאיו של טראמפ מדווחים שמצבו הבריאותי טוב ושהוא לא נזקק להנשמה בשלב זה. הנשיא החל בטיפול בתרופה רמדסיביר, שהוכחה כיעילה בהטבת מצבם של חולים בנגיף. טראמפ צפוי לשהות במתקן הצבאי במשך כמה ימים.

מאז נודע שטראמפ חיובי לנגיף, הוא טופל במספר תרופות נוספות, בהם תרופה של חברת “רג’נון” המסייעת בחיזוק המערכת החיסונית של חולים. בהודעת הבית הלבן נכתב כי טראמפ קיבל מנה של 8 גרם וכי הטיפול עבר בהצלחה ללא סיבוכים כלשהם. עוד דווח כי הנשיא נטל גם תרופות אחרות וביניהן זינק, ויטמין די, פימוטידין, מלטונין ואספירין. רעייתו של הנשיא, מלאניה, סובלת משיעול קל ומכאבי ראש. שאר בני משפחתו של הנשיא נבדקו גם הם – ויצאו שליליים

ככל שחולפות השעות, הולכות ומתבררות הנסיבות שהובילו ככל הנראה להדבקה של הנשיא והגברת הראשונה בקורונה. בשבת שעברה נערך בבית הלבן אירוע ההכרזה על איימי קוני בארט למועמדת לבית המשפט עליון בגן הוורדים בבית הלבן, בו נכחו גם יועצים לנשיא ומחוקקים שונים.

האירוע אמנם היה בחוץ אבל לא הייתה הקפדה על מסכות וריחוק – מה שכפי הנראה הוביל להדבקה של שורת יועצים ומקורבים לנשיא, בהן גם היועצת הבכירה לשעבר של טראמפ, קליאן קונאוויי, שצייצה הלילה כי נמצאה חיובית לנגיף ושנכנסה לבידוד.

בתמונות מהאירוע שצייץ בתחילת השבוע סגן הנשיא, מייק פנס, נראים הנוכחים בקהל כשהם ישובים בצפיפות זה לצד זה, כשרובם הגדול כלל לא עוטה מסכות. בקהל נמצאת בין היתר גם רעיית הנשיא, מלאניה טראמפ, שאובחנה אף היא כחיובית לנגיף.

المصدر: Mako

التعليقات

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *